O nás

TransPatrik s.r.o. bola založená v roku 2002 transformáciou z firmy Gebrian Transport, ktorá pôsobila na našom trhu už od roku 1992. Spoločnosť od svojho založenia úspešne pôsobí v oblasti prepravy tovaru. V súčasnosti takmer všetky zákazky smerujú do štátov: Rakusko, Česko, Taliansko, Grecko, Turecko, Srbsko, Bulharsko, Rumunsko

Náš vozový park tvoria v súčasnosti 10x ťahač značky SCANIA, 5x plachtový náves, 5x FRIGO náves, 1x náves na prepravu mäsa vo vyse. Všetky naše vozidlá spĺňajú ekologické normy EURO 5 a EURO 6. Prípadné riziká, vznikajúce pri preprave tovaru sú u nás kryté tovarovou poistkou CMR do výšky 332.000,-.EUR. Zákonné poistky sú v spoločnosti Allianz a poistenia CMR v Generali.

Sme pracovný kolektív, ktorí tvoria mladí a dynamickí ľudia, skúsenosti ktorých, ako aj odborné a jazykové znalosti, prispievajú k bezpečnému doručeniu tovaru na miesto určenia. Sídlo spoločnosti je v Galante , na Bratislavskej ulici č.53. , kde sa okrem administratívnej budovy nachádza servisná hala s garážami a státie pre vozidlá.